Reaalajas · uuendatud 1 minut tagasi
Zama Hinnagraafik
Põhinäitajad
Tootlus
Kuidas hind igal perioodil liikus.
Pakkumine
Ringluses on 2.56B ZAMA. Maksimaalset pakkumist pole määratud.
- Ringluses
- 2.56B
- Kogupakkumine
- 11.34B
- Maksimaalne pakkumine
- Maksimaalne pakkumine puudub
ⓘ Ringluses · Kogupakkumine · Maksimaalne pakkumine
Ringlev pakkumine: praegu kauplemiseks saadaolevad mündid andmepakkuja teatel.
Kogupakkumine: seni loodud mündid, millest on lahutatud põletatud mündid. Sisaldab lukustatud või veel vabastamata münte.
Maksimaalne pakkumine: kindel ülempiir müntidele, mis saavad üldse eksisteerida. Kuvatakse kui „Maksimaalne pakkumine puudub“, kui protokoll piirmäära ei sea.
CryptoWave’i tervisehinne
Viis mõõdetavat signaali. Iga rõngalõigu pikkus näitab selle kaalu, täidetus aga hinnet.
Maht on 4.39% turuväärtusest. Oma suuruse kohta tavaline käive.
Turuväärtus $173.39M, koht #199. Suuremat münti on raskem kõigutada.
Ringluses on 23% kogu pakkumisest. Suured vabastamised võivad omanike osa lahjendada.
Kõigi aegade tipust ($0.1074) 36.9% allpool.
Suurim hiljutine kõikumine: 2.31% päevas. Mõõdukas.
Kirjeldab tänast turu struktuuri. Ei ole hinnaprognoos ega investeerimisnõuanne.
Kuidas seda skoori arvutatakse
Viie signaali kaalutud keskmine, mis on arvutatud selle lehe turuandmete põhjal. Iga signaali hinnatakse skaalal 0 kuni 100:
- Likviidsus (25%): 24 tunni kauplemismaht jagatud turukapitalisatsiooniga.
- Turu sügavus (25%): turukapitalisatsioon logaritmilisel skaalal vahemikus $10 miljonit kuni $1 triljon.
- Pakkumine (15%): ringlev pakkumine jagatud maksimaalse pakkumisega või piirmäära puudumisel kogupakkumisega. Mida rohkem pakkumist on juba ringluses, seda kõrgem skoor.
- Kaugus tipust (15%): praegune hind võrrelduna kõigi aegade kõrgeimaga.
- Stabiilsus (20%): suurim hiljutine hinnakõikumine 1 tunni muutuse (×3), 24 tunni muutuse ja 7 päeva muutuse (÷2.6) seast.
Vahemikud: 75 ja üle tugev, 55–74 rahuldav, 35–54 nõrk, alla 35 habras.
Piirangud: skoor kirjeldab ainult praegust turustruktuuri. See ei ole hinnaprognoos, audit ega investeerimisnõuanne ning see ei arvesta meeskonda, koodi ega tokenite avamisi. Puuduv sisend loetakse neutraalseks 50-ks.
Ajamasin
Lohista kuupäeva. Vaata, kui palju oleks ühekordne või regulaarne ost täna väärt. Tegelikud päeva sulgemishinnad, tasud pole arvestatud.
Laadimine…
Mis on Zama (ZAMA)?
Zama on ahelasisese rahanduse konfidentsiaalsusprotokoll, mille on loonud krüptograafiaettevõte Zama, mille tegevjuht ja kaasasutaja on Rand Hindi. See kasutab täielikult homomorfset krüpteerimist (FHE), tehnikat, mis võimaldab arvutitel andmeid töödelda, kui need on krüpteeritud, nii et saldod ja summad võivad avalikes plokiahelates privaatseks jääda. Zama ei ole uus layer 1 ega layer 2 ahel. See toimib olemasolevate võrkude, näiteks Ethereumi peal ning selle põhivõrk käivitus 2025. aasta detsembri lõpus.
Kuidas Zama töötab
Zama protokoll võimaldab rakendustel hoida ja liigutada konfidentsiaalseid varasid, jättes samal ajal võimalikuks vastavuse ja kontrollitavuse. Selle peamised osad on:
- Konfidentsiaalsed tokenid, mis mähivad olemasoleva tokeni, näiteks USDC, ühe ühele, kasutades ERC-7984 tokenistandardit.
- Konfidentsiaalsed hoidlad ja vahetused, mis on loodud protokolli SDK-ga.
- Operaatorite võrk, mis teeb krüpteeritud arvutused ja dekrüpteerimissammud.
ZAMA token tasub protokolli teenuste eest. Rakendused maksavad andmete krüpteerimise ja dekrüpteerimise eest tasu ZAMA-s ning need tasud põletatakse. Operaatoreid ja stakeerijaid, kes võrku kaitsevad, premeeritakse aastase emissiooniplaani alusel emiteeritavate uute tokenitega ning hoidjad saavad volitada olemasolevaid operaatoreid.
ZAMA pakkumine ja tokeni ülesehitus
Kuna preemiaid emiteeritakse emissiooniplaani järgi, tasud aga põletatakse, ei ole ZAMA-l kindlat maksimaalset pakkumist. Avaliku müügi mahuks oli arvestatud 11 miljardit tokenit ning 12% pakkumisest pakuti kolmes osas: 2% varajaste kogukonna NFT-de hoidjatele põhjahinnaga, 8% peamises suletud pakkumisega hollandi oksjonis ja 2% pärast oksjonit klaaritava hinnaga. Oksjon toimus Ethereumil 21.–24. jaanuarini 2026 ning sealt nõutud tokenid olid täielikult vabastatud. Reaalajas ringlev pakkumine on näha selle lehe turuandmetes.
Token on olemas Ethereumil, BNB Chainil ja Solanal ning protokollil on oma lüüsiahel.
Ametlik teave on saadaval aadressil zama.org.
Mida kontrollida enne ZAMA kasutamist
- Noor protokoll: põhivõrk käivitus alles 2025. aasta lõpus ja konfidentsiaalse rahanduse rakendused on alles algusjärgus.
- Inflatsiooniline emissioon: stakeerimise ja operaatorite tasud emiteeritakse uuena, seega pakkumine kasvab, kui tasude põletamine seda ei tasakaalusta.
- Tehniline keerukus: FHE on arvutuslikult raske ning süsteem sõltub sellest, et operaatorid ja võtmehalduse protsessid toimivad õigesti.
- Regulatiivne tähelepanu: privaatsusele keskendunud tooteid võidakse põhjalikumalt uurida ja vastavusfunktsioonid erinevad rakendusti.
- Mitu võrku: kasuta ametlikul saidil loetletud lepinguaadresse ning kontrolli enne sildamist või kauplemist, mis ahelas token asub.
Zama projekti profiil
- Avatud lähtekood
- Ei
Tokenite lepingud
- Ethereum:
0xa12cc1…49f4f3 - BNB Chain:
0x6907a5…87519f - Zama Gateway Mainnet:
0xce762c7fdaac795d31a266… - Solana:
4Zp52aF4…DqeTKh
Kinnita linke alati projekti enda ametlikel kanalitel enne rahakoti ühendamist või raha saatmist.
Zama turuanalüüs
Turukapitalisatsiooniga $173.39 miljonit kuulub Zama (ZAMA) klassi väike turuväärtus varade hulka ning CryptoWave'is on ta #198 1,340-st krüptovaluutast, millel on avaldatud turukapitalisatsioon; ta on suurem umbes 85.2% neist. Ta moodustab umbes alla 0,01% jälgitud turuväärtuse koguhulgast. Väikese kapitalisatsiooniga varad võivad uudiste või börsile lisamise tõttu kiiresti liikuda ning müügisurve korral võib likviidsus kiiresti kahaneda.
Viimase 24 tunni jooksul vahetas omanikku umbes $7.61 miljonit ZAMA, mis võrdub 4.39%-ga tema turukapitalisatsioonist, ja see paigutab tema kauplemismahu umbes 86.5% jälgitud varadest ette. See on mõõdukas ja üsna tavapärane käibe tase. Tema käibemäär on kõrgem kui umbes 51% jälgitud varadel.
Hinnaliikumine: ZAMA liikus 24 tunniga −2.31% ja 7 päevaga −4.53%. Ta jäi Bitcoinile 24 tunni jooksul alla 0.10 protsendipunktiga ja 7 päeva jooksul 0.40 punktiga. Võrreldes jälgitud müntide mediaaniga (päeval jäädes 0.03 punkti maha ja nädalal edestades 1.68 punktiga) on ta viimastel sessioonidel olnud suhteliselt tugev.
Et edestada vahetult ülal asuvat Kamino (KMNO), peaks Zama kasvatama oma turukapitalisatsiooni umbes 1.6%; samal ajal on ta -0.1% suurem kui vahetult allpool asuv Geodnet (GEOD). Tema turukapitalisatsioon on 0.01% Bitcoini omast.
See analüüs on koostatud turuandmete põhjal ega ole investeerimisnõuanne.
Zama KKK
Mis on Zama (ZAMA)?
Zama on konfidentsiaalsusprotokoll, mis kasutab täielikult homomorfset krüpteerimist, et hoida saldod ja summad avalikes plokiahelates, näiteks Ethereumil, privaatsena. ZAMA on selle token, mida kasutatakse protokolli tasudeks ja võrgu preemiateks.
Milleks ZAMA tokenit kasutatakse?
Rakendused maksavad andmete krüpteerimise ja dekrüpteerimise eest tasu ZAMA-s ning need tasud põletatakse. Operaatorid ja stakeerijad, kes võrku kaitsevad, teenivad uut emiteeritud ZAMA-t ning hoidjad saavad operaatoritele volitusi anda.
Millal Zama oma tokeni ja põhivõrgu käivitas?
Zama põhivõrk käivitus 2025. aasta detsembri lõpus ning avalik tokenioksjon toimus Ethereumil 21.–24. jaanuarini 2026.
Kas ZAMA-l on maksimaalne pakkumine?
Kindlat ülempiiri ei ole. Tasusid emiteeritakse aastase emissiooniplaani alusel, protokolli tasud aga põletatakse. Avaliku müügi mahuks oli arvestatud 11 miljardit tokenit.
Hinnaajalugu
| Kuupäev | Sulgemine | Muutus |
|---|---|---|
| 2026-11-03 | $0.0678 | 0.54% |
| 2026-11-02 | $0.0681 | 1.86% |
| 2026-11-01 | $0.0694 | 0.22% |
| 2026-10-31 | $0.0696 | 1.65% |
| 2026-10-30 | $0.0684 | 1.78% |
| 2026-10-29 | $0.0672 | 11.29% |
| 2026-10-28 | $0.0758 | 2.78% |
| 2026-10-27 | $0.0780 | 8.49% |
| 2026-10-26 | $0.0719 | 3.01% |
| 2026-10-25 | $0.0698 | 0.34% |
| 2026-10-24 | $0.0700 | 3.46% |
| 2026-10-23 | $0.0725 | 1.09% |
| 2026-10-22 | $0.0733 | 9.19% |
| 2026-10-21 | $0.0807 | 7.24% |
| 2026-10-20 | $0.0753 | 2.19% |
| 2026-10-19 | $0.0737 | 4.96% |
| 2026-10-18 | $0.0702 | 2.45% |
| 2026-10-17 | $0.0720 | 4.61% |
| 2026-10-16 | $0.0754 | 1.41% |
| 2026-10-15 | $0.0744 | 9.96% |
| 2026-10-14 | $0.0677 | 12.81% |
| 2026-10-13 | $0.0776 | 3.55% |
| 2026-10-12 | $0.0749 | 3.90% |
| 2026-10-11 | $0.0780 | 1.44% |
| 2026-10-10 | $0.0769 | 1.16% |
| 2026-10-09 | $0.0760 | 2.93% |
| 2026-10-08 | $0.0738 | 3.99% |
| 2026-10-07 | $0.0769 | 7.42% |
| 2026-10-06 | $0.0831 | 3.30% |
| 2026-10-05 | $0.0859 | 1.68% |
| 2026-10-04 | $0.0874 | 1.36% |
| 2026-10-03 | $0.0886 | 18.35% |
| 2026-10-02 | $0.0748 | 2.59% |
| 2026-10-01 | $0.0768 | 2.22% |
| 2026-09-30 | $0.0786 | 4.76% |
| 2026-09-29 | $0.0750 | 7.42% |
| 2026-09-28 | $0.0810 | 2.07% |
| 2026-09-27 | $0.0827 | 9.19% |
| 2026-09-26 | $0.0911 | 0.93% |
| 2026-09-25 | $0.0902 | 1.76% |
| 2026-09-24 | $0.0887 | 3.71% |
| 2026-09-23 | $0.0921 | 9.45% |
| 2026-09-22 | $0.1017 | 6.54% |
| 2026-09-21 | $0.0955 | 14.20% |
| 2026-09-20 | $0.0836 | 1.54% |
| 2026-09-19 | $0.0823 | 37.22% |
| 2026-09-18 | $0.0600 | 19.45% |
| 2026-09-17 | $0.0502 | 4.67% |
| 2026-09-16 | $0.0480 | 2.72% |
| 2026-09-15 | $0.0467 | 0.09% |
| 2026-09-14 | $0.0467 | 2.91% |
| 2026-09-13 | $0.0481 | 0.62% |
| 2026-09-12 | $0.0484 | 3.18% |
| 2026-09-11 | $0.0469 | 0.11% |
| 2026-09-10 | $0.0468 | 6.10% |
| 2026-09-09 | $0.0499 | 1.89% |
| 2026-09-08 | $0.0508 | 0.51% |
| 2026-09-07 | $0.0511 | 11.09% |
| 2026-09-06 | $0.0575 | 14.58% |
| 2026-09-05 | $0.0502 | 2.73% |